TOKA Studio | Katowice

Film biznesowy

W skutecznej promocji Twojego biznesu liczy się odpowiednio skonstruowany przekaz, przykuwający uwagę i budzący na tyle silne emocje, by odbiorca skutecznie je zapamiętał. Film biznesowy, stanowiący bezpośrednią formę prezentacji ludzi, ich pomysłów, dorobku i doświadczenia, ma motywować do skorzystania z oferty, ale również angażować klienta w nową relację z marką, opartą na wzajemnym zaufaniu.

Nagrywamy filmy biznesowe, których siłą jest jasna narracja, wiarygodność, ale również forma ekspresji, przykuwająca uwagę i utrzymująca ją od pierwszej do ostatniej sekundy. Wykorzystując nowoczesne techniki kręcenia, montażu, pracy z obrazem, dźwiękiem, ruchem i graficznymi elementami stałymi, tworzymy dobrą historię o prostym przekazie, który jest jeszcze skuteczniej zapamiętywany. Jej istotą jest przedstawienie firmy, zatrudnionych ludzi, sposobu tworzenia produktów lub realizacji usług tak, by wykreowany wizerunek wzbudzał wyłącznie pozytywne emocje.

Film biznesowy – przykuwająca uwagę wizytówka Twojej firmy

Realizujemy zamówienia w różnych formatach i konwencjach. Łączymy różne techniki nagrywania również takie przy użyciu specjalistycznego drona, płynnie zmieniając perspektywę dla uzyskania jeszcze lepszego efektu prezentacji. Nasze produkcje powstają w oparciu o pełne życia scenariusze, których największą zaletą jest mówienie językiem klienta oraz przemyślany, spójny set design. Nie stronimy od spontanicznych kadrów, jednak i te w praktyce są dobrze przemyślane, strukturalne i realizują określone założenie.

Zanim jeszcze przechodzimy do tworzenia materiałów audiowizualnych, ustalamy z klientem, jaki dokładnie komunikat chce przekazać swoim odbiorcom. Skupiamy się na umiejętnym zobrazowaniu misji, celów, idei i wartości firmy. Realizujemy reklamowe filmy wizerunkowe, oparte na faktycznej wiedzy o kształcie i kierunku rozwoju Twojego biznesu, zachęcające odbiorców do lepszego poznania marki.

Skuteczna reklama video dla Twojego biznesu, która angażuje widza

Zakładamy, że film biznesowy prezentowany i wykorzystywany będzie na wiele niestandardowych sposobów, dlatego kręcimy go w formie spójnego, czytelnego materiału, który intryguje i porusza. Wykorzystujemy siłę sugestii, ale nie nachalnej reklamy, dajemy widom przedsmak ciekawego projektu, jakim jest Twoja firma, przekazując im cenne i ciekawe informacje w atrakcyjny wizualnie sposób.

Szukasz najlepszej formy prezentacji dla nowoczesnego biznesu? Film biznesowy to skuteczny sposób na nawiązanie dialogu z odbiorcą, przywitanie go i zainspirowanie do dalszym poszukiwań informacji o marce. Docieramy do szerokiego grona odbiorców, dając Ci możliwość publikacji go na stronach www, w social mediach, a także na targach, konferencjach, eventach branżowych.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Polityka prywatności
Call Now Button