TOKA Studio | Katowice

Film poklatkowy

Film poklatkowy – ukryty obraz Twojego produktu w emocjonującym ruchu

 Dobra reklama wizualna musi być krótka, przekonująca w autentyczny sposób i powinna akcentować to, co w idei funkcjonowania Twojej firmy najważniejsze. Zastanawiasz się, jak efektownie przedstawić swój produkt lub usługę oraz ich wartość dla klienta, nie zabierając mu zbyt wiele czasu? Wystarczy, że tchniesz w niego życie w sposób, który zaintryguje i oczaruje odbiorcę.

Filmy poklatkowe, znane jako time lapse, czyli upływ czasu to nowoczesna technika aktywnego, świadomego budowania wizerunku marki. Wykorzystujemy ją w naszej pracy, tworząc wizualnie wyróżniające się materiały reklamowe, pokazując odbiorcom więcej niż oczekują. Tworzysz projekt architektoniczny, budowlany lub artystyczny rozciągnięty w czasie, a zależy Ci na uchwyceniu jego istoty, kolejnych etapów realizacji i efektu końcowego? Stop motion pozwoli Ci zamknąć wiele miesięcy pracy w wyrazistym, emocjonującym przekazie audiowizualnym, który zachwyci klientów.

Ujmująca siła prostoty – stop-motion ożywia produkty

Film poklatkowy daje nam możliwość prostego przekazu najważniejszych dla Ciebie i Twojej firmy informacji, jednocześnie wysycając obraz niezwykłych efektów, których w świecie fizycznym ludzkie oko nie wychwytuje już tak łatwo. Pracujemy w oparciu o ruch i jego iluzję, nadajemy mu ciekawą kreację, prowadząc widza przez świat niepowtarzalnych obrazów, połączonych z emocjonującą muzyką.

W zależności od Twojego wyobrażenia o reklamie produktu czy usługi wykorzystujemy mniejszą lub większą ilość klatek, zmieniając w ciekawy sposób formę ruchu z płynnego w skokowy. Dbamy o szczegóły, takie jak oświetlenie dla utrzymania klimatu całego projektu. Korzystamy z techniki time lapse, aby jeszcze lepiej przedstawić procesy uciekające na co dzień ludzkiej percepcji. Wykonany w ten sposób gotowy film reklamowy dopełni wizualną prezentację osób prywatnych, wydarzeń kreatywnych oraz długotrwałych przedsięwzięć biznesowych.

Film poklatkowy – długotrwałe procesy uchwycone w płynny przekaz

Produkcja video w technice time lapse ma obecnie wiele kreatywnych zastosowań – tworzymy pełne materiały, jak i oryginalne fragmenty animacji dla urozmaicenia Twojej reklamy. Na życzenie klienta nagrywamy filmy poklatkowe imitując to, co widzialne lub tworząc zupełnie nowe kreacje na potrzeby indywidualnego projektu. Łączymy ze sobą różne techniki i procesy produkcyjne, aby ostatecznie przedstawić materiał, dający niezliczenie wiele możliwości prezentacji.

Wybieramy kadr i poświęcamy mu czas, wykorzystując interwałową technikę ujęć poklatkowych. Zatrzymujemy wyjątkowe momenty w równych odstępach czasu, montując je klatka po klatce w płynną formę audiowizualną. W ten sposób rejestrujemy unikalne procesy twórcze i zachodzące w nich zmiany, dzielone na wiele etapów, trudne do uchwycenia w tradycyjnych produkcjach.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek. Polityka prywatności
Call Now Button