TOKA Studio | Katowice

Film produktowy

Siła filmu w nowym marketingu – tworzymy przekazy, które pobudzają zmysły klientów

Teraz, gdy globalny rynek nieustannie tętni życiem i każdego dnia zalewa go kolejna fala przyszłościowych konceptów, czas wykorzystać nowe sposoby komunikowania się w budowaniu wartościowej, konkurencyjnej marki osobistej.

Twój klient, współczesny odbiorca wszechobecnych bodźców reklamowych, czuje się przytłoczony nadmiarem informacji. Jego uwaga jest przez to wyraźnie rozproszona. Naszą rolą jest tworzenie takich komunikatów, których nie ominie, nawet w biegu – intrygujących filmów produktowych, oferujących rozrywkę i informację w jednym.

Film produktowy – łączymy obraz, dźwięk i słowo stymulując potrzebę zakupu

Reklama w biznesie to medium, które musi nadążać za rzeczywistością i potrzebami rynku. Dlatego każda strategia biznesowa Twojej firmy, jak dobra by nie była, musi się odnawiać. Dzięki temu masz szansę utrzymać konkurencyjną pozycję i realizować cele sprzedaży. Zadbaj o przyszłość swojej marki, pozwalając nam unowocześnić jej relację ze światem.

Tworzymy filmy reklamowe realizując konkretne cele, dlatego świadomie posługujemy się nowoczesnymi technikami projektowymi, synchronizacji obrazu i dźwięku oraz profesjonalnego montażu. Nadajemy reklamie Twojego produktu unikalny kształt, w krótkim, chwytliwym i emocjonującym materiale przedstawiając jego ideę i wartość użytkową dla odbiorcy.

Reklama w multisensorycznym formacie – zaprezentuj produkt z rozmachem

Hasła reklamowe budowane wyłącznie słowem nie bronią się w rzeczywistości świadomej konsumpcji. Brakuje im zmysłowego przekazu, który będzie dowodem tego, jak bardzo stworzona przez Ciebie oferta zaspokaja potrzebny odbiorców na co dzień. Pokieruj decyzjami zakupowymi swoich klientów, budując jednocześnie pozytywny wizerunek marki – film produktowy to Twój obraz sukcesu i najskuteczniejszy kanał nowoczesnej dystrybucji.

W Toka Studio nie poddajemy się marketingowym modom, ale wykorzystujemy doświadczenie w kreowaniu nowego spojrzenia na przyszłość rynku. Multisensoryczny format video pozwala nam pokazać w kilku kadrach wartość Twojego pomysłu i korzyści, jakie z sobą niesie. Angażujemy jeszcze więcej zmysłów odbiorcy, zastępując słowa, aby skutecznie przekonać go, że Twoja oferta spełnia wszystkie jego oczekiwania.

Tworzymy gotowe filmy produktowe i kombinowane wizerunkowe materiały video do wykorzystania w bezpośredniej rozmowie z zainteresowanymi odbiorcami z całego świata: w Internecie, social mediach oraz kampaniach Google Ads. Sprawimy że Twoje zasięgi wreszcie przełożą się na sprzedaż.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Polityka prywatności
Call Now Button