TOKA Studio | Katowice

Film reklamowy

Film reklamowy – nawiąż relację opartą na zrozumieniu

W budowaniu silnej marki ważne jest wykorzystywanie narzędzi promocji, które za jakiś czas, nawet w tak dynamicznej rzeczywistości wciąż będą aktualne. Prosty, autentyczny i empatyczny przekaz to sekret nowoczesnego ujęcia w content marketingu. To jednak za mało, by trafić do obserwatora, zaintrygować go, poruszyć i zatrzymać na dłużej.

W kreowaniu wizerunku Twojej firmy skupiamy całą uwagę na przeżyciach. To one intrygują złożonymi wrażeniami sensorycznymi i poruszają wspomnieniami jeszcze na długo po spotkaniu z wybraną formą audiowizualną. Film reklamowy służy wewnętrznemu pobudzeniu, emocjonalnemu i intelektualnemu, stanowi źródło informacji i inspirujących do działania bodźców. Umiejętnie wykreowany z jego pomocą przekaz ze świata marki, produktu lub idei jest bliższy odbiorcy niż jakikolwiek inny.

Chwytliwe i inspirujące video dla Twojej firmy 

W Toka Studio kręcimy materiały, w których nie znajdziesz dawnej, pozbawionej dobrego smaku perswazji. Tworzymy scenariusze filmów reklamowych dla biznesu opowiadające historie o ludziach i ich niezwykłych pomysłach oraz ich znaczeniu dla świata. Wykorzystujemy w naszej pracy eksperckie programy oraz wchodzimy o krok przed oczekiwania naszych klientów, płynąc z prądem technologicznych możliwości.

To, co naprawdę nam bliskie kręcimy z ręki, aby nie budować niepotrzebnego dystansu pomiędzy obrazem, a odbiorcą. Z kolei to, czego perspektywa może choć odrobinę zmienić spojrzenie na formę, kręcimy z powietrza. Wykorzystujemy niecodzienne ujęcia z profesjonalnych dronów, aby każdy gotowy film reklamowy prezentował najwyższą jakość oraz zapewniał niezapomniane wrażenia wizualne. Nawiązując współpracę z nami sięgasz po najpotężniejsze i szczególnie wdzięczne narzędzie prezentacji Twojej firmy.

Łapiemy w kadry to, co Twoi klienci pragną dostrzec

Ruchome obrazy to elementarny kształt rzeczy, bodziec, bez którego nasz świat nie mógłby już istnieć. Korporacyjne filmy wizerunkowe zbudowane na ruchu, dźwięku, animacjach i ludzkich portretach to ważne źródło emocjonalnej ekspresji – podstawy neuromarketingu. Szukasz producenta, który wysłucha Twojej wizji, stworzy wartościowy projekt oraz nada mu realny kształt? W Toka Studio planujemy, nagrywamy i montujemy video produktowe pokazując w kadrach to, co odbiorcy pragną zobaczyć najbardziej – autentyzm, piękno oraz sens Twoich działań.

Wybierz formę reklamy, która zwiększy konkurencyjność marki i przyniesie oczekiwane zyski, lecz nie tylko. Pozwól nam zadbać o głębszą relację z klientem, opartą na zaufaniu. Rozpocznij długą i satysfakcjonującą rozmowę, wykorzystując film reklamowy, jako rzetelną i ekscytującą formę przekazu najważniejszych dla Ciebie treści.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Polityka prywatności
Call Now Button