TOKA Studio | Katowice

Film sportowy

Film sportowy – energia, moc, adrenalina, którą warto zachować na dłużej

Reklama wydarzeń sportowych, ludzi oraz miejsc, w których mają miejsce oraz zaawansowany, coraz bardziej popularny w nowej rzeczywistości event marketing wymaga odpowiedniej oprawy. Film sportowy to forma umiejętnie łącząca wideoprodukcję wizerunkową, reklamową i eventową. Jej celem jest uchwycenie najważniejszych momentów, jak i pełnego obrazu spotkań, pokazów, festiwali, turniejów oraz ludzi w nich uczestniczących.

Najważniejsze w filmie sportowym jest to, aby pozytywnie wpływał na kształtowanie wizerunku klubu, obiektu czy instytucji będącej organizatorem wydarzenia. Istotą eventów sportowych jest bliska relacja uczestników z widzami, ich wzajemne porozumienie i nietypowa forma dialogu. Siłą takich spotkań jest z kolei wyjątkowa energia, jaką dzielą się oni między sobą. W naszej pracy robimy wszystko, aby to właśnie uchwycić w materiałach reklamowych skierowanych do odbiorcy – moc, energię, adrenalinę – towarzyszące rywalizacji i zabawie niecodzienne emocje.

Film sportowy – reklama, która wciąga od pierwszej sekundy

Tworzymy na życzenie klienta filmy sportowe w formie reportażu i reklamy, silnie oddziałujące na odbiorców, wykorzystując oraz łącząc ze sobą innowacyjne techniki produkcji i montażu. Przy każdym realizowanym zleceniu dostosowujemy styl i metody nagrywania do rodzaju eventu oraz jego tematyki.

Filmowanie z drona to jedna z opcji, po którą sięgamy najchętniej. Dzięki niej budujemy spójny, wyrazisty i złożony obraz wydarzenia z ziemi i z powietrza, wykraczając poza dobrze znaną perspektywę. Jeżeli zajmujesz się organizacją imprez sportowych, wydarzeń o takim profilu, prowadzisz działalność w branży fitness lub zajmujesz się treningiem personalnym, pomożemy Ci zadbać o to, by Twoja firma i jej działania stały się klientom jeszcze bliższe.

Spot sportowy w Twojej strategii reklamowej – dziel się wrażeniami i sukcesami

Daj się poznać od najlepszej strony – rób to, co kochasz, a my uwiecznimy to, nadając Twoim projektom odpowiednią oprawę audiowizualną. Wspólnie sięgniemy po wyższą pozycję konkurencyjną na rynku, zaufanie odbiorców i zbudujemy pozytywny wizerunek marki. W nowoczesnej odsłonie filmu reklamowego przedstawimy jej zaangażowanie w budowanie lepszej strony sportu oraz tworzenie ważnej wspólnoty wokół lokalnych wydarzeń.

Zadbaj o przyszłość swojej firmy, budując jeszcze trwalszą relację z ludźmi, którzy czerpią z uczestnictwa w eventach olbrzymią przyjemność i mogą stać się Twoimi klientami. Film sportowy wykorzystany w promocji online w social mediach, na stronach www, a także offline w czasie pokazów, konferencji czy meetingów branżowych pozwoli Ci kreować i wielokrotnie przywoływać najlepsze emocje sportowe, budując najbardziej pożądane, pozytywne skojarzenia z marką.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek. Polityka prywatności
Call Now Button