TOKA Studio | Katowice

Film z drona

Film z drona to gwarancja lepszego efektu przedstawienia wizualnego produktu, usługi oraz wyrazistego konceptu marki, a także sposób na pobudzenie emocjonalne odbiorcy. W naszej pracy dbamy o to, jakie wrażenie wywrzesz na swoich klientach oraz jak wykorzystasz je, w budowaniu dalszej relacji.

Chcąc osiągnąć efekt przewagi na rynku, nie można ograniczać się do standardowych form promocji. Jeśli zależy Ci na tym, by Twój przekaz zatrzymał uwagę odbiorcy na dłużej, a jednocześnie zachęcił do dalszej interakcji, powinieneś zadbać o urozmaicenie swojej strategii reklamowej. Wykorzystanie filmu z drona w reklamie Twojej firmy sprawi, że pierwsze wrażenie, jakie wywrzesz na odbiorcy będzie nie tylko skuteczne, ale też na długo zapadnie w pamięć. Przyciąganie i głębokie oddziaływanie – to rzeczywista siła nowoczesnego marketingu.

Film reklamowy z drona – zmień spojrzenie na swoją firmę

Pierwszy kontakt z Twoją marką powinien łączyć spójny, sensowny przekaz z efektowną, niecodzienną oprawą. Filmowanie dronem pozwala zmienić perspektywę spojrzenia na przedstawiane formy. Przestrzenie nabierają głębi, inwestycje rozmachu, a uchwycone z lotu ptaka wydarzenia, ich skala i forma budzą jeszcze większe emocje.

Wszędzie tam, gdzie pragniesz się zareklamować – w mediach społecznościowych, stronach www, nowoczesnych portalach branżowych oraz wielu innych miejscach w sieci i poza nią – liczy się wizualna różnorodność. Uwagę odbiorców przyciąga wyłącznie to, co szybkie, efektowne i nietuzinkowe. Film z drona wykorzystuje kadry z powietrza, które w zalewie treści audiowizualnych wyróżniają się i budzą zainteresowanie w kilka sekund od pierwszego spojrzenia na materiał.

Filmowanie dronem w reklamie marki – Twoja idea widziana z powietrza

Szukasz sposobu na ożywienie Twojej kampanii? A może zależy Ci na zupełnej zmianie kierunku budowania wizerunku własnej marki? Tworzymy nowoczesne, intrygujące wideoprodukcje przy użyciu specjalistycznego sprzętu Dji, które zawierają pełen obraz Twojego konceptu w pigułce wrażeń. Nasze materiały promocyjne oddziałują na zmysły, a ich techniczna strona sprawia, że oglądane obrazy po prostu sprawiają przyjemność.

Najlepsze kampanie reklamowe świata budowane są na odczuwaniu przyjemności i wewnętrznym pobudzeniu. Film reklamowy z drona w krótkim czasie przekaże więcej niż klasyczny materiał, budując promocyjny przekaz od ogółu do szczegółu w sposób autentyczny i zachwycający niecodzienną perspektywą.

Latanie dronem zwiększa możliwości wizualnej kreacji Twojej marki – opieramy na nim materiały reklamowe obiektów, miejsc, ludzi i procesów twórczych niezależnie od branży. Tworzymy w ten sposób film wizerunkowy, który w krótkim czasie pozwala przejść do sedna i skupia uwagę odbiorcy na tym, co najważniejsze – na Twojej firmie i wartościach, które oferuje.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Polityka prywatności
Call Now Button