TOKA Studio | Katowice

Film z eventu

W budowaniu wizerunku firmy oraz w jej dialogu zewnętrznym, prowadzonym z klientem i wewnętrznym, pomiędzy pracownikami, ważną rolę odgrywają wydarzenia branżowe. Spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, targi czy pokazy wymagają efektywnej reklamy szczególnie wtedy, gdy w czasie ich trwania możliwe jest prowadzenie działań sprzedażowych. Wiele z nich warto też uwiecznić, zyskując tym samym cenne materiały do budowania realnego obrazu marki w sieci.

Filmy z eventów – doceń wartość autentycznego przekazu

W Toka Studio tworzymy zapowiedzi oraz podsumowania eventów biznesowych, w formie złożonych filmów reklamowych. Wykorzystujemy szeroki wachlarz technik nagrywania również przy użyciu specjalistycznego drona, dla wzbogacenia perspektywy prezentacji o nowy wymiar. Nagrania z powietrza uatrakcyjnią Twój przekaz. Tworzymy ekscytujące kadry, które angażują wrażliwość widza i skutecznie zapadają w pamięć.

Chcesz stworzyć najlepszą pamiątkę Twojego wydarzenia? Nasze filmy promujące eventy powstają poprzez połączenie różnych technik produkcyjnych, czego efektem jest bogaty reportaż o wydarzeniu, ludziach tworzących firmę, ich wartościach i koncepcjach na przyszłość. Filmy z eventów to z kolei prosty sposób na zatrzymanie ważnych chwil i zamknięcie w efektownych kadrach istotnych wydarzeń, a przede wszystkim wzmocnienie pozytywnego wizerunku marki.

Wykonujemy ich zapis przy użyciu profesjonalnego sprzętu, najlepszego oprogramowania do postprodukcji i udźwiękowienia. Dbamy o jakość efektu końcowego, dlatego używamy najlepszych narzędzi do poprawy jakości obrazu i dźwięku, a także wykorzystujmy ciekawe techniki montażu.

Filmy z eventów – zbuduj pozytywny wizerunek firmy, zatrzymując najcenniejsze momenty

Nagrywamy dynamiczne materiały z targów, imprez otwartych i zamkniętych, szkoleń, konferencji a także wyjazdów integracyjnych, dbając o każdy szczegół gotowej prezentacji. Wykorzystujemy techniki lokowania produktów, pozwalające na ich subtelną prezentację, budując jeszcze bardziej spójny wizerunek marki. Podsumowujemy ważne przedsięwzięcia, tworząc cenne pamiątki video – nasze filmy z eventów łączą proste formy audiowizualne z nowoczesnymi animacjami reklamowymi w technice motion design.

Wzbogacamy strategie reklamowe firm o inspirujące filmy z eventów, budzące zainteresowanie i skutecznie utrzymujące uwagę widza do ostatniej sekundy. Wykorzystaj nasze doświadczenie i zmień strategię reklamową Twojej firmy. Nie rezygnuj z dokumentowania ważnych wydarzeń i podsumowań – wzbogać swój przekaz o materiały video do promocji np. w social mediach, które budują korzystny i autentyczny wizerunek firmy, prezentując ją, jako żywy organizm, zasługujący na zaufanie klienta.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek. Polityka prywatności
Call Now Button